Natalie posiada w swojej ofercie zarówno ładne domki (docelowo czteroosobowe choć udostępniamy dostawki dla piątej osoby), jak i noclegi w domu gościnnym, więc tę wątpliwość pozostawiamy po Waszej stronie. Mamy swoich stałych Gości, którzy przyjeżdżają do nas od wielu lat (rekordziści od 13…) i niewiarygodne jest to, że najczęściej wracają do tych samych pokoi. Niektórzy wybierają zawsze studio z aneksem kuchennym i ogródkiem na wyłączność, niektórzy wybierają pokoje z tarasem, a jeszcze inni tanie, rodzinne opcje.
Nasze domki niedawno powstały, ale już zyskały sobie przychylność osób ceniących intymność i niezależność, rodzin, czy grupek znajomych, którzy w poszukiwaniu swojej przestrzeni wybrali właśnie te opcje, niektórzy nie wyobrażają sobie prawdziwych wakacji w Mielnie w innym miejscu, niż komfortowy, pachnący drewnem domek.
Z powyższym wiąże się nawet ciekawa anegdota. W zeszłym roku jednymi z pierwszych gości w drewnianych domkach byli nasi najbliżsi, rodzina z dwójką dzieci, która po wczasach w Natalie, zastanawiała się nad wymianą swojego mieszkania w mieście na całoroczny domek pod miastem, więc na pewno jakiś tam urok te nasze domki w Mielnie mają…;)
Decyzje zostawiamy po Waszej stronie! Ze swojej staramy się zapewnić odpowiednie warunki niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na nocleg w domku, czy w domu gościnnym.